Fabryka naczyń emaliowanych a Sighisoarze to wieloletnia tradycja i szerokie doświadczenie. Tymczasem powstała marka Emalia Forte to ogromny powiew świeżości na rynku naczyń emaliowanych. To połączenie pozwoliło stworzyć bardzo nowoczesne i dostosowane do potrzeb współczesnego użytkownika naczynia o bardzo wysokiej jakości. Co za tym idzie, produkty marki Emalia Forte mają aż 4 letnią gwarancję.

Fabryka naczyń emaliowanych w mieście Vlada Draculi

Czy Draculę trzeba komuś przedstawiać? To postać historyczna owiana szeroką tajemnicą. W legendach Dracula był wampirem, tymczasem jego pierwowzorem był hospodar wołoski, który obrósł w legendy za sprawą swych krwawych rządów. Miastem Vlada Draculi jest Sighisoara i to właśnie tam znajduje się nasza fabryka, produkująca garnki Emalia Forte. Nie odkryliśmy tajemnicy istnienia Draculi, ale za to zapoznaliśmy się z sekretem wytwarzania doskonałych naczyń emaliowanych.

Tajemniczka fabryka naczyń emaliowanych to jedna z niewielu w Europie, gdzie cały proces emaliowania jest wykonywany ręcznie, bez użycia maszyn automatycznych. Można łatwo rozpoznać naczynia powstające z pracy ludzkich rąk. Zwykle posiadają one leciutkie różnice w odcieniu emalii lub niewielkie nadlewy szklistej powłoki. Drobiazgi te są ledwo widoczne, ale sprawiają, że nie ma na świecie dwóch takich samych naczyń Emalia Forte, każdy jest jedyny w swoim rodzaju. My bardzo lubimy fakt, że nie można znaleźć dwóch identycznych egzemplarzy.