Wielofunkcyjne miski emaliowane

Miski emaliowane goszczą w naszych mieszkaniach od całych pokoleń. Większość nas pamięta stare miski emaliowane w groszki lub kwiatki, które często widywaliśmy w kuchni u babci. Te niepozorne naczynia zwykle miały bardzo wiele zastosowań. Przy gotowaniu były niezastąpione, ale często też mogliśmy zobaczyć, że w miseczkach emaliowanych posiłki były odgrzewane na kuchence. Dodatkowo emaliowane miseczki były pięknymi ozdobami domu.

Tymczasem miski Emalia Forte wkraczają w zupełnie nową epokę. Tak samo praktyczne, o jeszcze lepszej jakości i przede wszystkim z nowoczesnym wyglądem! Miseczki emaliowane marki Emalia Forte posiadają śnieżnobiałe wnętrze oraz rant i są pokryte z zewnątrz intensywnymi kolorami.

Do kuchni

Naczynia emaliowane są bardzo zdrowe. Nie wchodzą w reakcje z żywnością i nie wydzielają szkodliwych substancji, a dodatkowo są łatwe w utrzymaniu w czystości i higieniczne. Dzięki temu miski emaliowane w kuchni to najlepsze co może być. Naczynia fantastycznie sprawdzą się do przechowywania w nich bezpiecznie żywności, nawet przez kilka dni, a położone na stole będą pięknie uzupełniać wystrój kuchni. Dodatkowo w kolorowych miseczkach Emalia Forte najmłodsi będą z radością zajadać zupki i owsianki.

Do łazienki

Zdawać by się mogło, że miejsce misek emaliowanych jest w kuchni… Nic bardziej mylnego! W łazience miseczki emaliowane mogą sprawdzić się tak samo dobrze. Jako pojemnik na podręczne kosmetyki lub kule do kąpieli. Miska do odmoczenia nóg w gorącej wodzie albo żeby wyciągnąć do niej pranie. Miski emaliowane w łazience są wręcz nieocenione. W kolekcji misek Emalia Forte można znaleźć wiele miseczek o różnych wielkościach i kolorach, które doskonale sprawdzą się w łazience.

Dla psa i kota

Nasze koty czy te psy to pełnoprawni członkowie rodziny, którzy zasługują na wszystko, co najlepsze. Właśnie dlatego zalecamy dla nich miski emaliowane, które będą wygodne i bezpieczne dla zwierzaka. Co oczywiste, zwierzę zawsze musi mieć swoją, osobną miseczkę, która nie jest używana do niczego innego, jak tylko podawania psu lub kotu jedzenia. Aby się upewnić, że żaden inny domownik nie podbierze miseczki naszemu zwierzakowi, można napisać na niej imię zwierzątka, przy pomocy farbki do szkła lub zwyczajnego lakieru do paznokci. Co ważne, każde zwierzę w domu powinno mieć swoją miseczkę, w przeciwnym wypadku może dojść do walki o dominację i jeden z psiaków lub kociaków może nie być dopuszczany do miski. Prócz miseczek na jedzonko, każdy zwierzak powinien mieć osobną, zawsze pełną miskę z wodą

Do ogrodu

Emaliowane ozdoby do ogrodu to doskonały pomysł, który był popularny już wśród naszych dziadków, jako wykorzystanie starych i zniszczonych naczyń. Emaliowane miseczki w ogrodzie dostaną swoje drugie życie. W takich miseczkach możemy zasadzić kwiatki i zioła.